Rynek przedsiębiorstw ma wiele do zaoferowania. Dogodne formy urządzeń, które wspierają sprzedaż produktów, poprawiają zyski małych przedsiębiorstw, sprawiają, że obrót towarem jest prosty, szybki i skuteczny. Efekty są widoczne gołym okiem. „Nie sądzę, by ktokolwiek urodził się ze smykałką do handlu. Za to każdy z nas może zostać tym, kim zechce.” Frank Bettger
Czy jest możliwość uzyskania darmowego terminala płatniczego?
Wiele firm oferuje swoje produkty w sposób zupełnie darmowy. Dlatego też warto korzystać z tego rodzaju usług. One są stworzone, by udogodnić pracę przedsiębiorcom. Wówczas tego rodzaju udogodnienie zmienia wizerunek firmy. A klienci są bardzo chętni do korzystania z tego rodzaju urządzenia. Umożliwia im to łatwe zakupy, szybkie i bez problemów z wydaniem reszty. Nie muszą też dawać nikomu pieniędzy, kto ich spotka i poprosi o parę złotych. Karta daje również pewne bezpieczeństwo, żaden złodziej nie będzie miał możliwości skradzenia portfela z gotówką.
Terminale płatnicze są oferowane zupełnie bezpłatnie, nawet do kilku sztuk. Powstał program dla małych przedsiębiorstw, które chcą prowadzić formę sprzedaży bezgotówkową. Warunkiem jest tu nieprzekroczenie kwoty 100 tysięcy złotych rocznie. Zamówienie tego urządzenia jest możliwie wyłącznie w firmach uczestniczących w tym programie.
Darmowe korzystanie z terminala, darmowe jego podłączenie oraz max. 3 terminale bez kosztów.
Jakie są rodzaje terminali?
Wyróżnić można terminale przenośne i stacjonarne. One są bardzo wygodne, małe, utrzymywane w jednej ręce.
Funkcje, jakie są związane z tym urządzeniem, to między innymi:
- obsługa kart zagranicznych,
- cachback,
- doładowanie telefonów,
- logowanie kasjerów,
- logo na wydruku,
- integracja z systemem kasowym,
- szybkie uiszczenie rachunków przez klientów,
- napiwek od rachunku,
- obsługa kart.
Na zakończenie wypada stwierdzić, że darmowy terminal płatniczy, to nic innego, jak szereg niezbędnych korzyści wspierających rozwój małych firm na rynku.
Przeczytaj też: terminal dla firm i o różnicach drukarka a kasa fiskalna